Wyczyść

Konsole marmurowe

Konsole marmurowe

Aktywne filtry

`

Konsole marmurowe perfekcyjnie zaaranżują małą przestrzeń

Konsola z marmurowym blatem sprawi, że nawet niewielki, zapomniany zakątek w zaciszu domowym lub biurowym oczaruje dopracowaną w każdym detalu aranżacją. Drobnych rozmiarów projekty Marle Home doskonale udekorują nawet najmniejszą przestrzeń, dodając do niej o wiele więcej, niż szczyptę elegancji. Konsola to jednocześnie praktyczny element. Spełni funkcję ustawnego stolika, szafki nocnej, szafki łazienkowej lub zgrabnej toaletki. Konsole z półką stworzą znakomitą bazę dekoracyjną dla ozdobnych świec, lampionów, zdjęć i książek. Pracujemy na klasycznym, białym marmurze Carrara, czarnym Marquina, jak i bardzo delikatnym trawertynie i niesamowicie odpornym na ścieranie kalcycie. Subtelne formy są tu wsparte smukłymi stelażami z malowanej proszkowo stali.

  

Marmurowe konsole przyścienne w stylu art deco, nowoczesnym i industrialnym

Stoliki i konsole marmurowe od Marle Home oczarują Cię eleganckim minimalizmem. Pasują do niemal każdego wystroju wnętrz. Czarne konsole, jak i modele z białym blatem wpiszą się zarówno w styl klasyczny, industrialny, art deco, jak i glamour czy vintage. Dodatki z elementami drewnianymi, którymi udekorujesz ich proste formy, odmienią ich styl w bardziej skandynawski. Konsole marmurowe z naszej oferty powstają z ręczną precyzją w polskiej pracowni. Kamień, stal oraz drewno to surowce, które przechodzą surową selekcję – dbamy o każdy wizualny szczegół estetycznej czystości, odcieni i użylenia. Wierzymy, iż minimalizm i ponadczasowe piękno marmuru należy podkreślić perfekcyjnym, odpowiednio dobranym do formy wykończeniem. Oferujemy konsole polerowane, o powierzchni satynowej, jak i o szczotkowanej fakturze blatu. Ma to istotne znaczenie dla doskonałej, nieprzypadkowej aranżacji wnętrza, którą tworzysz Ty, według swoich preferencji i marzeń. Marle to oferta dla miłośników designu i wykonania w klasie premium. Pozwól się miło zaskoczyć luksusową ofertą.

  

Pomysły na ozdobny zakątek z marmurową konsolą

Konsole marmurowe doskonale sprawdzają się w miejscu, które ma przyciągnąć uwagę i oczarować dekoracyjnością. Stwórz harmonijną kompozycję sięgając po nowoczesne rozwiązania. Klasyczne konsole marmurowe o smukłych nóżkach zachowają swoją lekkość, gdy nie będzie na nich zbyt wiele drobiazgów. Warto ograniczyć się do drobnej lampki lub lampionu, ozdobnych świec, rodzinnych zdjęć lub eleganckiego bukietu kwiatów. Oferujemy konsole marmurowe z półką, która spełni rolę miejsca dla książek i czasopism. Konsolę marmurową warto postawić w pobliżu lustra, obrazu czy wieszaka, unikając natomiast sąsiedztwa ciężkich mebli.