Stoły marmurowe

Stoły marmurowe

Aktywne filtry

`

Stoły marmurowe produkowane w Polsce

Nasza oferta zaskoczy Cię profesjonalną obsługą i najwyższą jakością wykonywanych zleceń. Oferowane przez nas stoły marmurowe powstają w Polsce, z pracy rąk profesjonalistów - pasjonatów rzemiosła kamieniarskiego, spawalniczego i stolarskiego. Wykonujemy produkty z najwyższą precyzją, dbając nie tylko o jakość surowca, lecz perfekcję bryły i nieskazitelne wykończenie. Proponowane przez nas eleganckie stoły marmurowe to modele nowoczesne, wsparte na ryflowanej, marmurowej podstawie. Oferujemy możliwość wyboru blatu spośród różnokolorowych gatunków marmuru. Dla miłośników skandynawskiej prostoty i surowości, przygotowaliśmy z kolei stół marmurowy na dębowej podstawie, pasujący niemal do każdego stylu aranżacyjnego.

  

Eleganckie stoły marmurowe do każdego wnętrza

Wyrafinowane i kunsztowne stoły marmurowe z naszej oferty nadadzą każdemu wnętrzu luksusowego stylu. To w ich pobliżu będzie toczyła się codzienność, jak i te wyjątkowe chwile. Ustawne projekty spełnią nie tylko rolę dekoracyjną, ale przede wszystkim zapewnią odpowiednią przestrzeń do zastawy i ozdób. Eleganckie, a zarazem nowoczesne stoły marmurowe na ryflowanej podstawie szczególnie oczarują w przestronnych pomieszczeniach z wysokimi sufitami. To doskonałe projekty do aranżacji w stylu glamour i modern classic. Do mniejszych wnętrz proponujemy stół marmurowy na drewnianej podstawie. To element, który nada przytulności i kameralnej aury w salonie, jadalni czy gabinecie.

 

Wykonamy stół marmurowy Twojego projektu

Nasze stoły marmurowe spiszą się rewelacyjnie w różnych aranżacjach, spełniając rolę praktyczną, jak i dekoracyjną. Jeśli proponowane przez nas modele nie w pełni odpowiadają Twoim potrzebom, oferujemy wykonanie stołu marmurowego, jak i innych wyrobów na zamówienie, według Twojego własnego pomysłu i upodobań. Przyjmujemy zlecenia nie tylko na wykonanie mebli, ale również elementów wykończeniowych ścian i podłóg. Na Twoje życzenie wykonamy również artystyczne ozdoby, takie jak wazy, popiersia, świeczniki, misy i wiele innych artykułów z różnego rodzaju marmuru.