Cenimy pozytywne doświadczenia, jakie zapewniają dobre wnętrza.

W Marle Home nie cenimy dobrych wnętrz. W Marle Home cenimy pozytywne doświadczenia, jakie zapewniają dobre wnętrza. Nasza marka jest owocem pasji dwóch przyjaciół, wielkich miłośników dopracowanego designu i przedmiotów klasy premium – Michała Błocha i Jakuba Roskosza. Jesteśmy pewni, że niespotykane połączenie młodzieńczej energii i doświadczenia pozwoli nam namieszać na rynku home decor. Stawiamy na jakość, jakiej w Polsce jeszcze nie było. 


Nawet najpiękniejszy kamień, stal najwyższej jakości i drewno pozbawione jakichkolwiek skaz byłby nic nie warte, gdyby nie ludzie. To właśnie im w ogromnym stopniu zawdzięczamy wysoką jakość naszych produktów. Wiemy, że tylko pełen pasji człowiek potrafi stworzyć przedmioty, które zachwycą innych ludzi. Meble i akcesoria, które znajdziesz w Marle Home, są tworzone przez ludzi dla ludzi.

W Marle Home stawiamy na subtelne rozwiązania, geometryczne kształty, które dzięki różnorodności materiałów, tekstur i wykończeń stają się unikatowe.

Współpracujemy z zaufanymi dostawcami, którzy pozwalają nam sprowadzać kamień z całego świata i z uzdolnionymi rzemieślnikami z Polski – kamieniarzami, stolarzami i spawaczami. Dzięki ich ciężkiej pracy, precyzji i talentowi kamień, drewno i stal przestają być tylko surowcami i przeradzają się w prawdziwe dzieła

Dysponujemy szerokim dostępem do naturalnego kamienia najwyższej jakości. 

Łączymy go z drewnem i stalą, by wydobyć z niego to, co najlepsze. Nasza kolekcja opiera się przede wszystkim na marmurze, ale oferujemy też wyroby wykonane z kwarcytu, trawertynu, a nawet rzadkiego onyksu.

Kto tworzy Marle Home?

Michał Błoch

Przez wiele lat pracował jako concierge w słynnym wrocławskim biurowcu i apartamentowcu Sky Tower. Doświadczenie, które zdobył, spełniając potrzeby najbardziej wymagających Klientów, przekuwa teraz w jakość usług w branży home decor. To właśnie Michał jest pomysłodawcą naszej marki, odpowiada za produkt i pilnuje, by każde zamówienie na czas trafiło do Klienta.

„Praca w roli concierge’a wymagała ode mnie realizowania różnych pomysłów, niekiedy bardzo oryginalnych. Prędko zrozumiałem, że za każdym z takich wyzwań stoi o wiele więcej, niż tylko chęć zyskania przedmiotu czy usługi. W rzeczywistości dla każdego człowieka znaczenie ma nie to, co posiada, tylko uczucia, które się z tym wiążą. Właśnie z takim podejściem rozwijamy Marle Home. U nas zimny kamień, twarda stal i surowe drewno pod wpływem rąk rzemieślników zmieniają się w przedmioty, które mają tworzyć wspaniały nastrój i dawać radość”

Jakub Roskosz

Doskonale znany wszystkim zainteresowanym modą męską. Założyciel poczytnego bloga trafił również na okładkę polskiej edycji magazynu Forbes jako laureat listy „30 Under 30”. Zaprowadziło go na nią bogate doświadczenie biznesowe zdobyte w branży e-commerce. Z niego oraz zamiłowania Jakuba do dobrego stylu czerpiemy w Marle Home pełnymi garściami.

„Odwiedzając różne zakątki świata, poznałem wiele interesujących wnętrz zaprojektowanych według rozmaitych filozofii i zrealizowanych z wykorzystaniem zróżnicowanych materiałów. Branża modowa jest najbliższa mojemu sercu, ale jestem przekonany, że żaden strój, nawet ten będący dziełem najlepszego projektanta i stworzony z materiału najwyższej jakości, nie zostanie w pełni doceniony, jeśli nie będzie korespondował z dorównującym mu otoczeniem”

Współpracujemy z najlepszymi rzemieślnikami z Polski. Dzięki ich ciężkiej pracy, precyzji i talentowi tworzymy prawdziwe dzieła sztuki.

Marle Bespoke to perfekcyjnie urządzone wnętrze to takie, w którym nic nie jest dziełem przypadku. 

W nim każdy element jest idealnie dopasowany do pozostałych, ma określoną rolę i własne miejsce. W Marle Home wiemy o tym doskonale, dlatego proponujemy usługę Marle Bespoke. W jej ramach realizujemy nawet najbardziej oryginalne i odważne pomysły dotyczące wystroju wnętrz. Niezależnie, czy urządzasz przestrzeń domową, biznesową czy publiczną. 


Marle Bespoke oznacza zachwycające akcesoria, nietuzinkowe meble, a nawet całe wnętrza wykończone materiałami najwyższej próby. Potrzebujesz dekoracyjnego popiersia? A może marzysz o łazience z marmuru? Sprowadzimy kamień najwyższej jakości i zatrudnimy utalentowanych rzemieślników, by zrealizować Twoją wizję.