Cześć! 

Zamówione produkty nie przypadły Ci do gustu? 

Nie ma problemu, w naszym sklepie masz 30 dni na odstąpienie od umowy.

Jak dokonać zwrotu w Marlé w kilku, prostych krokach?

  • Masz aż 30 dni na powiadomienie nas o odstąpieniu od umowy, czyli o chęci zwrotu zakupionych produktów. Możesz nas o tym poinformować w dowolny, wybrany przez Ciebie sposób, np. a. pisemnie na adres: Marlehome, ul. Stefana Żeromskiego 62/2, 50-312 Wrocław; b. w formie elektronicznej na adres: order@marlehome.com.
  • W ciągu 14 dni od poinformowania nas o zwrocie, odeślij na swój koszt zwracane towary na adres: Marlehome, Miechów 2, 63-642 Perzów. Dołącz do paczki formularz zwrotu, możesz na przykład wypełnić ten plik. Pamiętaj o zapakowaniu towaru w bezpieczny sposób, by uchronić go przed uszkodzeniem w transporcie. Będzie nam miło, gdy wykorzystasz oryginalne zabezpieczenia produktów. 
  • Oddamy Ci pieniądze w ciągu 14 dni od dnia Twojej rezygnacji. Ze zwrotem środków możemy wstrzymać się do momentu, gdy otrzymamy od Ciebie produkt lub dowód jego odesłania. 

Chcesz dowiedzieć się więcej o procedurze zwrotów? Zapoznaj się z naszą Polityką Zwrotów w pełnej wersji, którą znajdziesz w naszym Regulaminie.