Ławy marmurowe

Ławy marmurowe

Aktywne filtry

Eleganckie ławy marmurowe produkowane w Polsce

To aranżacje spójne stylistycznie, a także niezawierające zbyt wielu elementów zapewniają harmonię i wysmakowany efekt. W swoich projektach staramy się w pełni wyrazić elegancję i ponadczasowy minimalizm. Nowoczesne ławy marmurowe od Marle Home to owoce pracy niezawodnych, rodzimych rzemieślników. Pozyskujemy różne gatunki marmuru z najdalszych zakątków świata, by móc tworzyć na najlepszych surowcach. W ofercie znajdziesz gotowe propozycje, są to ławy marmurowe z białego gatunku Bianco Carrara. Dysponujemy jednak własną produkcją, dlatego chętnie podejmiemy się wykonania ławy według Twojego własnego pomysłu. Jak skomplikowany i trudny do realizacji by się nie wydawał.

 

Nowoczesne projekty do każdej aranżacji

Ławy marmurowe naszego projektu wyróżniają się eleganckim, w pełni ponadczasowym designem, który wpisze się w każdy styl aranżacyjny. Jeśli w wystroju poszukujesz harmonii i prostoty, polecamy projekty łączące w sobie marmur z drewnem. Ława marmurowa na podstawie dębowej przełamie surowość wnętrza i uczyni je przytulnym. To pomysł na minimalizm w skandynawskim stylu. Nowoczesne ławy marmurowe o formach cube to projekty monumentalne, robiące duże wrażenie w przestronnych wnętrzach. W ofercie znajdziesz również niewielkie ławy z marmuru o wszechstronnym stylu, które sprawdzą się jako ustawne stoliki w małych przestrzeniach. 

 

Ława marmurowa w miejsce stolika kawowego

Ustawna ława marmurowa doskonale spełni funkcję stolika kawowego, w aranżacji bardzo przestronnego miejsca wypoczynkowego. Podłużne projekty o stosunkowo dużej powierzchni blatu wystarczą, aby podjąć kawą i deserem jednocześnie wielu gości, a także pomieścić wiele ozdób. Oferujemy piękne ławy marmurowe, które pomieszczą okazałe wazony z kwiatami, efektowne świece. Rewelacyjnie sprawdzą się do zakątka czytelniczego, jako miejsce na aromatyczną kawę i aktualnie przeglądane czasopisma i książki.